מאמרים

מעמיס טלסקופי משומש

חברת שי מגן מספקת את כל צרכי ופתרונות ההרמה לביצוע עבודות בגובה, החל בבמות הרמה טלסקופיות ועד לרובוט הרמת זכוכית. כבר יותר מ- 25 שנים אנו מספקים ללקוחותינו ציוד הרמה איכותי ואמין מבית היצרניות הטובות בעולם, בין אם לרכישה או להשכרה. הידע העשיר שצברנו עומד לרשות הלקוחות בכל הקשור לייעוץ לפני רכישה, ייעוץ טכני ולוגיסטי לשילוב הציוד בשטח, הדרכות תפעוליות ובטיחותיות לצוותים העובדים, ואף אספקת מפעיל מורשה ומוסמך במידת הצורך.

 

על קשת המוצרים שאנו מספקים ללקוחותינו נמנים גם מעמיסים טלסקופיים משלל סוגים, לרבות מעמיס טלסקופי גי בי סי, מעמיס טלסקופי MERLO, מעמיס FIX FRAME, ROTO ועוד. את הציוד ניתן כאמור להשכיר מאיתנו במחיר משתלם ליום/שעת עבודה, וכמו כן ניתן לרכוש מעמיס טלסקופי משומש או חדש. בכל הקשור למעמיסים יד שנייה, צוות המומחים של חברתנו עוסק בכל עת באיתור שלהם בישראל וייבוא מארצות שונות בעולם, בדגש על מותגים מוכרים ובמתארים התפורים לכל צורך בהתאם לדרישות הלקוח. חברתנו מעניקה על מעמיס טלסקופי משומש אחריות וגם מעמידה לרשות הלקוח מערך טכני עבור תחזוקה שוטפת.

 

כמה מילים על מעמיסים טלסקופיים

מעמיס טלקופי \ גי סי בי , מרלו או מכל יצרנית אחרת הינו ציוד מכני הנדסי המשמש בעיקר לביצוע עבודות הנדסיות וגורמים הענף החקלאות. מדובר בכלי המשלב בין מלגזה לבין מנוף שביכולתו לשאת משקלים כבדים, להניף אותם לגובה באמצעות זרוע טלסקופית, וכן להעביר אותם ממקום למקום באתר. מטבע הדברים, ישנם הבדלים בין מעמיסים טלסקופיים שונים ובעיקר יכולת נשיאת המשקל והאורך של הזרוע הטלסקופית. יש להתאים את הפרמטרים האלו לדרישות הפרויקט באופן מדויק על מנת לקבל מענה הולם מצד אחד ומשתלם מצד שני. כמו כן, המעמיסים משתנים בהיבטים נוספים כמו צריכת הדלק, שדה הראייה הפנוראמי, מהירות הנסיעה, חיסכון בתפעול ותחזוקה, בטיחות, נוחות וקלות התפעול, מהירות ביצוע פעולות הידראוליות, ועוד.

לפרטים נוספים אודות מעמיסים טלסקופיים ולקבלת הכוונה מקצועית, פנו אלינו בטלפון 04-8420055.