מאמרים

כמה עולה מנוף הרמה?

מחפשי מנוף הרמה למכירה או להשכרה, חדש או מיד שנייה? אם כן, הגעתם למקום הנכון. חברתנו מתמחה כבר יותר מעשרים וחמש שנים בציוד מקצועי להרמה ומספקת תחת כתובת אחת קשת רחבה של פתרונות לתפעול, השכרת ורכישת ציוד הרמה.

בבעלותנו מאות כלים שבאמצעותם אנו מספקים את כל פתרונות ההרמה לגובה, להרמת אדם ולהנפת מטענים, לרבות מנופי הרמה שאותם ניתן להשכיר ולרכוש. לאורך השנים צברנו ידע עצום בכל הקשור לתהליכי העבודה הדרושים באתרים השונים, ואנו משמשים כיועצים טכניים ולוגיסטיים המסוגלים להתאים את הכלים הנחוצים לעבודות המבוצעות בשטח. בנוסף, אנו אמונים על הדרכות והטמעות של תפעול יעיל ובטיחותי לכלים שאנו מספקים, ובמידת הצורך ביכולתנו לספק לכם מפעיל מורשה. 

מחירי מנופי הרמה

אם אתם מחפשים מנוף הרמה במחיר משתלם אנו בהחלט מוכנים למשימה. יחד עם זאת, ראוי להדגיש כי בכל הקשור אל מנוף הרמה, מחיר לשעה או ליום עבודה איננו נמוך עקב מורכבותו של התחום ודרישותיו. מתוך מגוון הכלים שאנו משווקים תוכלו לבחור מנוף הרמה למכירה בטווח מחירים נרחב. מאידך, במקרים רבים ישנה עדיפות לשכירת המנוף מאיתנו על מנת לחסוך בהוצאות הרכישה שהן גבוהות מאוד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ולקבל הצעת מחיר עבור מנוף הרמה לקומות גבוהות שתהיה הוגנת, מפורטת, ברורה וגם משתלמת עבורכם.

כמה מילים על מנופי הרמה

מנופי הרמה מאפשרים להרים משא כבד לגובה רב, ובשוק המקומי והבינלאומי יש קשת רחבה של סוגי מנופים המשמשים לשלל מטרות. כך לדוגמא, בתחום הבנייה עשוי מנוף ההרמה לשמש על מנת לבצע עבודות בקומות הגבוהות, בין אם מדובר בהעלאה של בעלי מקצוע, הרמה של ציוד בנייה או חומרי גלם שונים. כאמור, יש קשת רחבה של מנופים המיועדים לביצוע משימות כאלו ואחרות, והם משתנים לפי הצרכים, מאפייני העבודה ותנאי השטח, בין אם מדובר במיני עגורן ועוד. הצוות המקצועי שלנו עומד לרשותכם על מנת שתקבלו את המענה המקצועי הטוב ביותר.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר עבור מנוף הרמה למכירה, השכרה או תפעול בשטח, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 04-8420055.