מאמרים

במת הרמה חשמלית

במת הרמה חשמלית היא כלי עבודה נפוץ במקומות סגורים ופתוחים, בין אם מדובר באולמות תצוגה, ניקיונות חיצוניים בגובה, התקנה של חיפויים וקרויים, עבודות שילוט, התקנת מתזים ועוד. הבמה מאפשרת להרים לגובה ציוד, עובדים, חומרים גלם וכדומה בצורה פשוטה ובטוחה, עם מנוע חשמלי חזק המרים את הציוד או העובדים בלחיצה על כפתור או עם שלט.

חברת שי מגן מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון רחב של במות הרמה חשמליות, דיזל, טלסקופיות, מספריים ועוד. מדובר בבמות הרמה של יצרניות מובילות ומוכרות בעולם, כאשר אנו מספקים עבור במת הרמה מחיר משתלם בין אם מדובר ברכישה או בהשכרה לצורך ביצוע פרויקטים. כמו כן הצוות המקצועי שלנו מספק ייעוץ טכני ולוגיסטי לבחירת הבמה הנכונה לצרכי הלקוח ותפעול נכון, יעיל ובטוח שלה.

 

סוגים שונים של במות הרמה חשמליות

חשוב לדעת כי תחת ההגדרה של במת הרמה חשמלית ניידת יש מגוון רחב של כלים. לכן, לשאלה כמה עולה במת הרמה אין תשובה אחת אלא היא משתנה בהתאם ליצרנית, לכושר הנשיאה, לגובה העבודה ופרמטרים נוספים. לפניכם מספר דוגמאות עבור במת הרמה ניידת שאנו משווקים כיום:

 

  • במת הרמה טלסקופית מפרקית חשמלית  HR12L- מדובר בבמה של חברת Niftylift  הבריטית, הנמנית על המובילות בעולם בייצור במות הרמה טלסקופיות. החברה מייצרת מגוון כלים חשמליים , דיזל ,והיברידיים המתאימים לעבודות חוץ ופנים, המצטיינים במשקל קל יחסית, במבנה צר ובגובה עבודה גבוה יחסית למשקל הנמוך. הבמה הטלסקופית מדגם זה מספקת גובה עבודה של 12.2 מטרים עם גובה פלטפורמה של 10.1 מטרים, שוקלת 2,470 קילוגרמים ובעלת כושר הרמה של 200 קילוגרמים.
  • במת מספריים חשמלית  Light XS8E- זוהי במה של חברת AIRO האיטלקית, הנחשבת גם היא למובילה עולמית בתחום ייצור במות ההרמה. החברה מפתחת ומייצרת מגוון דגמים המקנים פתרונות יצירתיים ומיוחדים בדגש על טכנולוגיה מתקדמת, בדגש על בטיחות וחוזק של הבמות. דגם זה של במת מספריים מקנה גובה עבודה של 8 מטרים עם גובה פלטפורמה של 6 מטרים, היא שוקלת 1,520 קילוגרמים ובעלת כושר הרמה של 250 קילוגרמים.

 

שירות טכני לבמות הרמה

חברתנו מספקת שירותים טכניים לכל ציוד ההרמה באמצעות שני מוסכי שירות וניידות שירות המקנים ללקוחותינו פתרונות מהירים ומעולים אף באתר עצמו. אנו מחזיקים מלאי נרחב של חלקי חילוף וצי כלים גדול מאוד, המאפשרים לתת מענה יעיל בכל מקרה מבלי להשבית את העבודה באתר.

 

לפרטים נוספים על במות הרמה חשמליות למכירה או להשכרה, ולקבלת הכוונה מקצועית בנושא, פנו אלינו בטלפון 04-8420055.