מאמרים

ציוד הרמה ושינוע

ציוד הרמה ושינוע בדרום

חברת שי מגן מלגזות עוסקת בהשכרה ומכירה של במות הרמה ומלגזות בכל רחבי הארץ.

לאחרונה, לנוחיות הלקוחות, נפתחה נציגות של החברה בדרום  לטובת אילו המעוניינים לשכור ציוד הרמה באזור ראשל"צ, באר שבע , אשדוד, ויתר ישובי הדרום.

בסניף ראשל"צ תוכלו לשכור במות הרמה מספריים, במות הרמה טלסקופיות, מלגזה, מעמיס טלסקופי בשכירות על בסיס יומי, שבועי או חודשי.

ציוד לשימושים שונים

אירועים גדולים בדרום הארץ אשר אליהם מגיעים המוני אדם אמורים להיות מאורגנים על הצד הטוב ביותר למען הצלחתם. יש אירועים לציון עשור או יותר לישוב, אירועי תרבות ומוסיקה, אירועי ספורט, קרנבלים ועוד. במפעלים ובמחסנים נדרשת תשתית תפעולית מקצועית לצורך אחסון, הרמה, שינוע ועוד. אלו גם אלו וגם רבים אחרים נוספים זקוקים לציוד הרמה ושינוע שמיועד לצרכים שונים. יש מצבים שבהם הלקוחות זקוקים לציוד כזה למשך תקופה מוקצבת ואז הם יבקשו לשכור אותו, ויש מצבים בהם הם יבקשו לרכוש ציוד כזה.

שירותים לרשויות ומוסדות

אנו מציעים שירותים שונים: השכרת במות הרמה בדרום, במות הרמה מספריים בצפון או במות הרמה טלסקופיות בדרום. כל במת הרמה כזאת שונה מעט מהשנייה ותפעולה ייעשה על פי התנאים במקום. במות הרמה מספריים מתרוממות אנכית ונשלטות באמצעות שלט שנמצא למעלה. הן בעלות יכולת הסעה בגובה. במות הרמה טלסקופיות מיועדות למקומות שהגישה אליהם קשה ומוגבלת. מכירת במות הרמה בדרום מיועדת לרשויות ולמוסדות  אשר נזקקות לבמות קבועות ולטווח ארוך. לרוב, יש דרישה להשכרת ציוד זה לקראת חגים וחופשים גדולים מאחר ואירועים רבים מתרחשים בקיץ ובעיתות הללו. מאידך, רכישת הציוד יכולה להשתרע על כל השנה בגלל שהרכישה היא לצמיתות. חברתנו ערוכה בצורה במיטבית בכל עת.

שירותים לעסקים

בנוסף, אנו מספקים שירותי שינוע והרמה אחרים המיועדים ללקוחות עסקיים שמבקשים ליעל את התשתית הקיימת אצלם. מלגזה בצפון תשרת מפעל, בית אריזה, מחסן ועוד שנזקקים לה לצורך הפעילות השוטפת. השכרת מלגזות בדרום, וכן, השכרת מלגזות  תשרת לקוחות לטווח מוגדר. מכירת מלגזות בדרום, מכירת מעמיס טלסקופי בדרום, וכן,  מכירת מלגזות תתבצע על פי הזמנות מסודרות ויתלוו אליהם כל הנהלים הנדרשים בעת מכירה.

חברתנו מספקת שירותי מכירה, השכרה, ותחזוקה של ציוד הרמה מגוון באזורים שונים בארץ ועתה גם בדרום. צרו קשר עמנו דרך האתר או בטלפון 04-8420055 וקבלו מידע על השירותים שלנו. ציוד הרמה ושינוע של יצרנים מובילים נמצא קרוב אליכם יותר מתמיד.