מאמרים

מתקני הרמה וכלי עבודה בוואקום

כיום ישנם כלי עבודה מתקדמים במיוחד שיסייעו לפועלים ובעלי מקצוע רבים בזמן עבודתם. ונטוזה הוא כלי להרמת זכוכית באמצעות וואקום והוא פועל בשיטה מאוד בטיחותית גם כלפי המשתמש וגם כלפי המוצר עצמו אשר נשמר לאורך התהליך בצורה מושלמת.

באמצעות כיפות הוואקום של המכשיר, ונטוזה להרמת זכוכית יוצר כיס וואקום בין הזכוכית לבין המכשיר ובכך מצמיד את פלטת הזכוכית למכשיר ללא יכולת תזוזה. למעשה, כמה שזה עלול להיראות מפחיד, וואקום הוא אחת העוצמות החזקות ביותר שיש וכאשר מתוכנן הוא כהלכה ובקפידה הוא יכול לשאת משקל רב ובצורה בטוחה ביותר.

ונטוזה לזכוכית הוא מתקן הרמה איכותי ביותר אשר יכול לשאת משקלים רבים ונעשה בו שימוש גם עבור אנשים פרטיים העוסקים באופן חובבני או מקצועי בתחום השיפוצים, קבלנות, שינוע מוצרים ועוד וגם עבור התעשייה היצרנית, מפעלים, מוסדות ועוד.

במידה ואנחנו מחפשים ונטוזה למכירה עבור הרמת זכוכית באמצעות וואקום כדאי לזכור כי כלי עבודה כמו ונטוזה מחיר יכול להיות שיקול משמעותי בשאלה האם לקנות או לא. על כן ישנן חברות כמו שי מגן אשר משכירות כלי עבודה ויכולות לאפשר לאנשים רבים כמו גם מוסדות ומפעלים להשכיר מוצר לבצע בו שימוש עבור אותו פרויקט נדרש ולאחר מכן לסיים את תקופת השכירות ולסיים את השימוש במוצר.

חברת שי מגן הינה חברה מתקדמת בתחומה אשר מציעה לתעשייה כמו גם למגזר הפרטי שפע של כלי עבודה ומתקני הרמה. החברה בעלת ותק רחב כפיים של כ-25 שנה ומספקת את המוצרים והמתקנים האיכותיים, הבטיחותיים והנוחים ביותר שקיימים לעבודה היום.