אודות שי מגן

שי מגן הינה חברה מובילה המתמחה מזה כ 25 שנה בתחום ציוד להרמה מקצועית. החברה מהווה  One stop shop המספק את מגוון הפתרונות הגדול בישראל לרכישה, השכרה ותפעול של ציוד הרמה לכל צורך.  לחברת שי מגן שני מרכזי פעילות, הראשי ממוקם במפרץ חיפה והשני בראשל”צ וניידות שירות בפריסה ארצית .

בבעלות החברה צי מגוון המונה מאות כלים אשר באמצעותם היא מספקת את כל קשת פתרונות ההרמה לגובה גם במתארי עבודה חריגים, להנפת מטען או להרמת אדם. לחברה ציוד זמין להשכרה גם לטווח קצר של עד ימים ספורים.

צוות מומחי החברה מכיר היטב את תהליכי העבודה הנדרשים ללקוחות באתרים השונים ומשמש כיועץ טכני, לוגיסטי ומתאים להם את הכלי הנכון לביצוע העבודה בשטח. צוות החברה אף מבצע הטמעה בשטח להדרכה על תפעול בטיחותי ויעיל של הכלים ומספק לפי דרישה שירותי מפעיל מומחה לכלים בשטח.

שי מגן הינה יבואנית בלעדית של מותגים אירופאים מובילים ביניהם MERLO מעמיסים טלסקופיים – מותג פרימיום מתקדם וחדשני . כלים בעלי מבנה מתקדם הנוחים לתפעול, שוקלים פחות אך יציבים הרבה יותר . ל MERLO מגוון אביזרי קצה בטיחותיים. 

בנוסף משווקת החברה מיני עגורנים, רובוטים לזכוכית, במות הרמה מספריים ובמות הרמה  Niftylift – כלים ירוקים והיברידיים בעלי משקל נמוך הצורכים פחות אנרגיה ומאפשרים עבודה Indoor ו- Outdoor בו זמנית. החברה אף מתמחה באיתור מהארץ וביבוא מהעולם של מלגזות יד2 במתארים שונים המותאמים Tailor Made לכל צורך ומשווקת ציוד משלים לעבודה בשטח הכולל מדחסים ומגדלי תאורה.

לחברה מערך הטכני ומוסך מורשה המחזיק ברשותו מלאי זמין של חלקי חילוף ומבצע טסטים In house.

ציי הכלים של שי מגן מטופלים ומתוחזקים באופן שוטף בהתאם להוראות יצרן, דבר המבטיח את איכות הכלים לאורך זמן. 

שירות מקצועי,
מהיר ואדיב

מלאי חלפים מקוריים
ואיכותיים

בטיחות
מעל הכל

אספקת כלי חלופי
להמשך עבודה